Piszemy wnioski z programu Mój Prąd • bardzoczystepowietrze.pl

Piszemy i rozliczamy wnioski z Programu Mój Prąd.

Kolejny nabór już ruszył. Zyskaj zwrot w wysokości 5000 zł za instalację fotowoltaiczną.

Prośba o kontakt

Oświadczenie

Dane zbierane są w celu umożliwienia zamówienia usługi. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis bardzoczystepowietrze.pl jest KP CONSULTING Sp. z o.o.  z siedzibą w 62-510 Konin przy ul. Zakładowej 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików cookies serwisu.

Program Mój Prąd

Mój Prąd to program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych przygotowany przy współpracy Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Środowiska. Głównym celem programu jest zwiększenie produkcji energii z instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych. Dofinansowanie z programu Mój Prąd obejmuje do 50% kosztów instalacji, a nie więcej niż 5000 zł. Refundacje mogą otrzymać osoby, które wykonały instalacje o mocy od 2 do 10 kW w gospodarstwach domowych.

%

Dofinansowanie obejmuje do 50% kosztów instalacji.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5000 zł.

Wsparciem objęte są instalacje od 2 do 10 kW.

Kliknij w wybrany numer telefonu aby uzyskać więcej informacji lub umówić spotkanie.

Kto może skorzystać z dofinansowania na instalację fotowoltaiczną?

Z dofinansowania na instalację fotowoltaiczną z programu 
Mój Prąd skorzystać może każda osoba fizyczna, która jest właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego (gospodarstwa domowego).

Program Mój Prąd zapewnia 50% zwrot (nie więcej niż 5000 zł) kosztów związanych z instalacją fotowoltaiczną w gospodarstwie domowym. Dotacja działa na zasadach refundacji, co oznacza iż właściciel (lub współwłaściciele) płacą za instalację z własnych środków a po złożeniu wniosku otrzymują częściowy zwrot.

Maksymalna moc dla instalacji fotowoltaicznej objętej programem Mój Prąd to 10 kW. Program przewiduje dotacje dla około 200 000 domów jednorodzinnych – o przyznaniu dotacji decyduje kolejność zgłoszeń.

program mój prąd

Do programu Mój Prąd kwalifikują się wszystkie instalacje fotowoltaiczne rozpoczęte od dnia 23 lipca 2019 r. (datą poniesienia wydatku jest data opłacenia faktury). Projekt nie może zostać zakończony przed ogłoszeniem naboru do programu. Za zakończenie projektu uznawane jest dokonanie instalacji przyłącza przez Operatora Sieci Dystrybucyjnej.

Zalety paneli Fotowoltaicznych

zalety paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne zyskują w Polsce coraz to większą popularność. Poznaj największe zalety instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwie domowym:

 

  • Własna instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie domowym oznacza niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej przez co najmniej 25 lat.
  • Panele fotowoltaiczne wytwarzają darmowy prąd ze słońca.
  • Zgromadzone nadwyżki energii mogą zostać odebrane z sieci.
  • Koszty instalacji można odliczyć od podatku.
  • Panele fotowoltaiczne podczas swojej pracy nie wytwarzają żadnych dźwięków.

W ramach współpracy gwarantujemy

Z

1. Weryfikacji możliwości przystąpienia do programu

Przed przystąpieniem do programu konieczne jest zweryfikowanie, czy w ogóle możliwe jest skorzystanie z dofinansowania. Pomagamy w tych działaniach jeszcze przed podpisaniem umowy z klientem.

2. Wycena inwestycji

W przypadku chęci skorzystania z usług naszych instalatorów zapewniamy profesjonalną wycenę oraz kompleksową realizacje usługi w tym zgłoszenie w imieniu klienta instalacji do operatora (klient nie musi stać w kolejkach).

3. Złożenie wniosku

Po wykonaniu inwestycji, konieczne jest przygotowanie dokumentów rozliczeniowych (odpowiednio opisane faktury itp.). Pomożemy złożyć niezbędną dokumentację w tym zakresie.

Kontakt - Bardzo Czyste Powietrze Sp. z o.o.

Bardzo Czyste Powietrze Sp. z o. o.
NIP: 6653036319

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 15:00

Możliwe jest umówienie się na spotkanie w innych godzinach, aby to zrobić prosimy o kontakt telefoniczny.

ul. Zakładowa 11
62-510 Konin
Wielkopolska
tel: 727 272 756
e-mail: pawel@bardzoczystepowietrze.pl